اگر شما یک پزشک حاذق در تخصص خود هستید احتمالا:

 • تمام وقت خود را در طی این سال ها وقف رشته مقدس پزشکی کرده اید
 • شما مشغول کسب علم و تجربه در تخصص خود هستید و زمان کافی برای نگارش مقالات پزشکی مناسب درک عموم و در عین حال علمی برای وبسایت خود را ندارید (کاری که اکثر شرکت های طراحی سایت از شما انتظاردارند)
 • آشنایی شما با فضای مجازی بسیار اندک است
 • یک اجرای ویدیویی موفق برای شما بسیار هراس آور است
 • لایو اینستاگرام و ساخت پست هایی با ظاهر زیبا تخصص شما نیست
 • شما نگران وجهه حرفه ای خود برای ورود به دنیای تبلیغات هستید
آیا پزشکان به سایت نیاز دارند؟

تیم «دکترمهندس» به عنوان عضوی از خانواده کادر درمان پزشکی کشور با شما و دغدغه های شما آشناست!

«خواندن با دقت این مطلب کمتر از 15 دقیقه وقت نیاز دارد اما دنیای حرفه ای شما را متحول خواهد کرد»

سوگند پزشکی یا تبلیغات؟!

تمامی کسب و کارها در حال تبلیغات گسترده هستند اما رشته مقدس پزشکی چطور؟ آیا پزشکان شریفی که برای نجات جان انسان ها سوگند یاد کرده اند باید وارد دنیای مرموز تبلیغات شوند؟!

ما در عصر رسانه و اطلاعات زندگی می کنیم و هر کدام از ما هر روز با تعداد بسیار زیادی از اطلاعات بمباران می شویم ایمیل، اس ام اس، نرم افزارها، تبلیغات بنری و بسیاری روش های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین. چگونه می توانیم به صحت این تبلیغات پی ببریم؟ واقعیت این است نمی توانیم ما فقط به آنها اعتماد می کنیم و آنها را باور می کنیم بدون آنکه خودمان متوجه بشویم و دقیقا در همان لحظه که فکر می کنیم در حال مقاومت هستیم و به واضح بودن اغراق در یک تبلیغ می خندیم در حال تسخیر شدن هستیم.

مثالی واضح برای این ادعا در حیطه پزشکی چندی پیش در اخبار ۲۰:۳۰ منتشر شد فردی که حتی کنکور پزشکی نداده بود و با معرفی خود به عنوان متخصص قلب در تهران در حال طبابت بود در هنگام دستگیری دو هزار پرونده از بیماران ویزیت شده در مطب داشت!!! این تعداد بیمار، هدف ایده آل چند متخصص قلب فارق التحصیل از دانشگاه تهران با بهترین نمرات و بعد از سال ها زحمت و تلاش است؟!!!

حال به پاسخ این سوال می رسیم تعهد یا تبلیغات ؟ پاسخ آن واضح است امروز هر کسب و کار و هر فردی که در یک زمینه شغلی در حالت فعالیت است، دارای دو بُعد مهم حرفه ای است: بعد حقیقی و بعد مجازی. حتی اگر شما بهترین پزشک در زمینه تخصصی خود باشید به جز شما و تیم جراحی شما فرد دیگری از این امر مطلع نمی شود حتی خود بیمار نیز ممکن است پس از انجام یک عمل جراحی سنگین چند ساعته که جانش را نجات داده، کیفیت کار شما را بر اساس خط بخیه به جا مانده از جراحی ناموفق بسنجد.

تبلیغات وظیفه اخلاقی یک پزشک است

 بهترین پزشک به عنوان یک جراح ناموفق شناخته می شود و فردی که تا به حال حتی کنکور پزشکی را تجربه نکرده است به عنوان بهترین جراح قلب به درمان بیماران مشغول است. البته نیاز به تذکر نیست که خورشید همیشه پشت ابر نمی ماند و سرانجام ارزش کار هرکدام از این دو بر همگان نمایان می شود.

اما نکته اینجاست که در عصر تبلیغات اگر بخواهیم از روش سنتی و تبلیغات دهان به دهان استفاده کنیم شاید درخشش خورشید حقیقت و پایان آسمان ابری دوران حرفه ای شما سال ها طول بکشد!!! چنان چه در این مدت اتفاقی برای یک بیمار بیافتد مطمئنا شما به دلیل کوتاهی در معرفی خود به عنوان یک پزشک حاذق و خالی گذاشتن میدان برای افراد ناشایسته از دید اخلاقی و قسم پزشکی یادکرده مسئول هستید!

چرا تیم دکتر مهندس؟!

تیم دیجیتال برندینگ پزشکی «دکترمهندس» تشکیل شد تا به این وظیفه حرفه ای پزشکان پاسخ بدهد.

تیم دکتر مهندس یک تیم متفاوت در دنیای دیجیتال، با تخصص پزشکی است اعضای این تیم ضمن داشتن سال ها تجربه و تخصص در حیطه طراحی سایت، تولید محتوا و دیجیتال برندینگ، همگی از کادر درمان هستند، تولید محتوا و تبلیغات در حیطه درمان و پزشکی بدون داشتن یک زاویه دید پزشکی ممکن نیست و این نقطه ضعف شرکت ها و تیم های دیگر و نقطه قوت تیم برندینگ پزشکی «دکتر مهندس» است. اگر قبلا تجربه یک همکاری ناموفق در زمینه طراحی سایت، پیج اینستاگرام و دیگر فضاهای مجازی را داشته اید کافی است نمونه ای از کارهای حرفه ای همکاران جراح و کادر درمان را با تیم دکتر مهندس ببینید.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر با شماره های 02128421980 و یا 09196461246 تماس بگیرید و یا در واتس اپ به شماره 09196461246 پیام ارسال کنید.

خدمات دیجیتال برندینگ

 • طراحی سایت با ظاهر مناسب حیطه پزشکی
 • نگارش مقالات پزشکی و تخصصی مناسب درک عموم مردم و بر اساس استانداردهای گوگل
 • نشان دادن سایت شما در صفحه اول گوگل بر اساس جستجو کلمات اختصاصی مورد نظر شما در رشته تخصصی شما
 • انتشار مقالات شما در فروم ها و سایت های پرمخاطب مانند نی نی سایت، وبلاگ ها و سایت های نوبت دهی
 • ساخت و مدیریت پیج اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، تلگرام و…
 • فرستادن تیم فیلمبرداری به مطب و اتاق عمل، تهیه فیلم، تدوین و انتشار در شبکه های مجازی ویدیویی مانند آپارات، یوتیوب، نماشا، تماشا، میهن ویدیو و دیگر فضاهای ویدیومارکتینگ
 • تولید پادکست و فایل صوتی از مقالات و انتشار در شبکه های اینترنتی رادیویی و صوتی و پادگیرها…

اگر شما پزشکی حاذق هستید دیده شدن حق شماست

آیا واقعا داشتن سایت برای پزشکان موجب افزایش بیمار می شود؟”

برای پاسخ این سوال آمار پزشکانی که تنها 8 ماه از طراحی سایت برای آن ها گذشته است را در ادامه می بینید

قبل از این که این آمارها را ببینید انتظارات خود را از میزان نمایش یک سایت در نتایج گوگل و میزان بازدید کننده از یک سایت تخصصی پزشکی که مخاطبان خاص و محدود دارد را بر روی یک کاغذ یادداشت کنید و بعد با نتایج طلایی ما مقایسه کنید. در این مطلب سعی داریم با گزارش علنی نتایج سایت پزشکانی که با ما همکاری می کنند به شما ثابت کنیم هزینه برای سایت و تبلیغات دیجیتال نه تنها هزینه محسوب نمی گردد که یک سرمایه گذاری پرسود است.

سایت خانم دکتر یعقوبی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

سایت خانم دکتر یعقوبی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

تاریخ آغاز به طراحی سایت بهمن ماه 1398 نتایجی که در زیر می بینید در آبان ماه 1399 یعنی تنها بعد از 10 ماه حاصل شده است. در سه ماه گذشته طبق آمار گوگل:

 • میزان نمایش در جستجوی گوگل:128 هزاربار
 • میزان ورود به سایت 11 هزار و 800 بار
 • میانگین رتبه مقالات : رتبه 7 صفحه اول گوگل

رتبه های بیمارآور صفحه اول گوگل: بهترین جراح سرطان زبان رتبه یک گوگل، تمپانوماستوئیدکتومی رتبه یک گوگل، تمپانوپلاستی رتبه 4 صفحه اول، بهترین جراح کاشت حلزون گوش رتبه 1 مربوط به ریپورتاژ خانم دکتر و رتبه 2 صفحه اول گوگل مربوط به وبسایت ایشان است یعنی دو رتبه برتر صفحه اول ، کیست گلو رتبه 2 صفحه اول گوگل

روند رو به رشد بازدید سایت در 3 ماه:

بازدید در نوامبر 2020 : 88 هزار

بازدید در اکتبر 2020 : 44 هزار

بازدید در سپتامبر 2020 : 14.1 هزار

سایت دکتر موسی زاده جراح پستان

سایت دکتر موسی زاده جراح پستان

پستان این سایت 12 سال پیش طراحی و به حال خود رها شده بود و به دلیل هک شدن توسط گوگل وارد بلک لیست شده و به طور کامل از نتایج جستجو حذف شده بود آبان 98 سایت تحویل گرفته شده با تلاش های بسیار تا فروردین 99 در موفقیتی بزرگ گوگل را شکست دادیم و سایت از بلک لیست خارج شد آمار ها زیر مربوط به آبان 99 یعنی 8 ماه پس از خروج از بلک لیست این سایت است:

در سه ماه گذشته طبق آمار گوگل:

 • میزان نمایش در موتورهای جستجو: 65 هزار و 200 بار
 • میزان ورود به سایت از گوگل: 5 هزار و 410 بار
 • میانگین رتبه در گوگل: رتبه بین 8 الی 9 صفحه اول گوگل

کلمات کلیدی بیمارآور : بازسازی پستان و آنکوپلاستی رتبه 1 صفحه اول گوگل، بهترین جراح بالا کشیدن پستان رتبه 4 صفحه اول، پروتز پستان رتبه 5 صفحه اول ، پورت گذاری در شیمی درمانی رتبه 1 صفحه اول، تفاوت گرید و استیج در سرطان رتبه 1 صفحه اول گوگل

 

سایت مرکز رادیولوژی دکتر وهاب اقایی

سایت مرکز رادیولوژی دکتر وهاب اقایی

این سایت نیز از فروردین 1399 در حالی که رتبه ایران آن 75000 بود تحویل تیم ما شد و امروز بعد از 8 ماه رتبه آن 28000 هزار ارتقاع پیدا کرده است. یعنی 47 هزار رتبه پیشرفت.

در سه ماه گذشته طبق آمار گوگل:

 • میزان نمایش در موتورهای جستجو: 370 هزار بار
 • میزان ورود به سایت از گوگل: 22 هزار و 200 بار
 • میانگین رتبه در گوگل: رتبه بین حدود رتبه 7 صفحه اول گوگل

دلیل این موفقیت ها در زمان کوتاه جامع بودن خدمات برندسازی ماست

شما به طور همزمان در تمامی محیط های که مخاطب های شما در انجا حضور دارند دیده خواهید شد.

نکته مهم : این آمارها تنها بخش کوچکی از آمار موفقیت های ما و تنها در زمینه سایت های پزشکی بود در زمینه اینستاگرام نیز می توانید لینک های زیر را ببیند تمامی پیج های زیر از آغاز توسط تیم ما شروع به کار کرده اند و بدون فالور با فعالیت ها و برنامه ریزی منظم به این حجم از فالوور رسیده اند: