چرا داشتن وبسایت شخصی برای پزشکان و جراحان واجب است؟

امروزه شاهد این هستیم که کوچک ترین کسب و کارها درحال روی آوردن به دنیای دیجیتال هستند، چرا که می دانند کسب و کار اینترنتی تا چند سال دیگر به طور کامل جای کسب و کار فیزیکی را می گیرد. حتی بیل گیتس یکی از بنیانگذاران کمپانی مایکروسافت (Microsoft) بارها تاکید کرده است که در سالیان بعد دو نوع کسب و کار وجود دارد:

۱) کسب و کارهای اینترنتی

۲) کسب و کارهایی که دیگر وجود ندارند.

امروزه شاهد این هستیم که کشورهای پیشرفته دنیا عمل های جراحی و یا مشاوره های روانشناسی به صورت اینترنتی و از راه دور توسط جراحان و پزشکان صورت می گیرد؛ جالب است بدانید این طرح در کشورمان ایران نیز درحال اجرایی شدن است. پزشک و جراح گرامی، اگر شما هم می خواهید کسب و کار خودتان را در اینترنت راه بیاندازید تا یک قدم از دیگران جلو بیفتید، طراحی سایت خود را به دکتر مهندس بسپارید.

در ادامه به شما خواهیم گفت که به عنوان یک پزشک و یا جراح داشتن وبسایت شخصی ، خدماتی چه مزایایی می تواند داشته باشد!

چرا دکتر مهندس؟

تیم دکتر مهندس سابقه طولانی در حوزه دیجیتال مارکتینگ دارد. ما با قیمت بسیار منصفانه امکانات و خدمات بسیار خوبی را به مشتریان گرامی (علی الخصوص جامعه پزشکی) ارائه می دهیم. همچنین ما بعد از طراحی وبسایت شما عزیزان، به صورت ۲۴ ساعته (حتی در روزهای تعطیل) پشتیبانی ارائه می دهیم. لازم به ذکر است در صورت وجود مشکل فنی در سایت، ما آنها را برای شما حل و رفع می نماییم.

دوست عزیز، در صورتی که هنوز هم برای انتخاب دکتر مهندس دو دل هستید، می توانید نمونه کارهای ما را در ادامه مشاهده فرمایید.

برخی از مزایای داشتن وبسایت پزشکی

معرفی پزشک

امکان معرفی در وبسایت خود و تبدیل آن به عنوان یک رزومه قوی

ارائه خدمات پزشک

امکان ارائه اطلاعات راجع به نحوه کار پزشک و جراح

نمایش نمونه کارها

نمایش موفقیت های کاری خود برای جلب اعتماد بیماران

نوبت دهی آنلاین

سیستم هوشمند و پیشرفته ثبت و رزرو بیماران با نظم و ترتیب

برای وبسایت خود، امکانات بیشتری می خواهم ...

ما هر امکاناتی را که مردم از جامعه پزشکی به صورت آنلاین نیاز دارند را برای شما طراحی می کنیم و در صورتی که طراحی، امکانات و ایده های خاص مد نظرتان می باشد، کافیست با ما در میان بگذارید تا آن ها را به دلخواه شما با بهترین کیفیت پیاده سازی کنیم.

وقت مدیریت وبسایت خود را ندارم، راه حل چیست؟

همکار گرامی، به هیچ عنوان نگران نباشید چرا که تیم دکتر مهندس فکر همه جا را کرده است. در صورتی که امکان مدیریت وبسایت شخصی خود را ندارید، ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم. لازم به ذکر است تیم دکتر مهندس متشکل است از افراد متخصص و مجرب در حوزه طراحی سایت، سئو و …
همچنین گزارش عملیات انجام شده روی وبسایت شما، به صورت دلخواه (هفتگی و ماهانه) به شما ارائه می شود.

خدمات تیم دکتر مهندس

تولید محتوای پزشکی

بیزنس کوچینگ