شبکه های اجتماعی و تاثیر آنها بر کسب و کارهای اینترنتی

با پیشرفت تکنولوژی، شبکه های اجتماعی روز به روز نقش بزرگتری در فرهنگ، اعتقادات و رفتار انسان ها دارد؛ متاسفانه یا خوشبختانه شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام (Instagram)، پیامرسان تلگرام (Telegram)، واتس اپ (Whatsapp) دیگر جزوی از زندگی مردم شده اند و طبق آخرین آمار رسمی، بیش از ۷۰ درصد ایرانی ها، هر روز حداقل از یک شبکه اجتماعی استفاده می کنند. به هرحال چه خوب و چه بد، کسب و کارهای فیزیکی درحال راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود، علی الخصوص در شبکه اجتماعی (همانند اینستاگرام) هستند و طبیعتا سرمایه گذاری های بیشتری نسبت به چند سال قبل روی شبکه های اجتماعی صورت می گیرد.

تا انتها با دکتر مهندس باشید تا بگوییم به عنوان یک پزشک و یا جراح، داشتن شبکه اجتماعی فعال چه مزایایی می تواند داشته باشد.

مزایای داشتن شبکه اجتماعی فعال به عنوان یک پزشک یا جراح و تاثیر آن روی کسب و کار شما

همکار گرامی، امروزه تمامی کسب و کارها درحال کوچ به سمت شبکه های اجتماعی هستند و این موضوع غیرقابل انکار است و اگر شما هم می خواهید طبق تکنولوژی و آخرین تغییرات پیش بروید، کافیست به تیم دیجیتال مارکتینگ اعتماد کنید. همچنین مزایای اعتماد به ما و داشتن شبکه اجتماعی فعال را در ادامه خواهید فهمید.

برند خود را در فضای گسترده تری معرفی می کنید که مساویست با برند شدن شما در شبکه های اجتماعی

حضور مخاطبین متنوع که می تواند کار شما را در بازاریابی خدمات و معرفی شما آسان تر کند

امروزه تمامی مردم در هر نقطه کره زمین، از یک شبکه اجتماعی استفاده می کنند؛ این یعنی شما می توانید حساب ویژه ای روی شبکه های اجتماعی کنید

بازاریابی غیر مستقیم برای سایت خود؛ در صورتی که سایت داشته باشید و در شبکه های اجتماعی فعال باشید، نرخ اعتماد و جذب مخاطبین به طور قابل توجهی افزایش می یابد

ارتباط لحظه به لحظه با بیماران خود؛ دیگر مهم نیست که در کجای کره زمین هستید، در هر لحظه و هر کجا می توانید با بیماران خود در ارتباط باشید و به آنها مشاوره دهید

و چندین مزایا و ویژگی دیگر که شما را یک قدم به موفقیت نزدیک تر می کنند که پس از ارتباط با ما می توانیم همه آنها را برای شما شرح دهیم

چرا باید مدیریت پیج ها و صفحات شبکه های اجتماعی خود را به دکتر مهندس بسپاریم؟

همکاران گرامی، همانطور که مستحضر هستید تیم دکتر مهندس متشکل از کادر درمانی و متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشد و این یعنی ما با حوزه سلامت و پزشکی غریبه نیستیم. در ادامه چند مزیت کار کردن با دکتر مهندس را با شما به اشتراک می گذاریم.

مدیریت و بازبینی کار توسط متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ و کادر درمان

انعقاد قراردادی که به ضرر هیچ یک از دو طرف نباشد

انجام کار به صورت منظم و داشتن تعهد کاری (به همراه ضمانت)

طراحی و گردآوری بهترین مطالب برای پیج و یا کانال شما

طرح استراتژی مدرن و پیشرفته، طبق آخرین استانداردهای شبکه اجتماعی مورد نظر

اطلاع از آخرین الگوریتم های شبکه های اجتماعی، جهت به موفقیت رساندن پیج یا کانال شما

و چندین مزیت دیگر که پس از تماس با ما می توانید از آنها مطلع شوید …

آیا داشتن صفحه اجتماعی فعال، بهتر از داشتن سایت است؟

متاسفانه در چند سال اخیر یک باور بسیار غلطی بین دارندگان کسب و کار فیزیکی و مشاوران این حوزه مبنی بر بهتر بودن شبکه های اجتماعی نسبت به سایت و یا بالعکس به وجود آمده است که از پایه غلط است. در صورتی که می خواهید در دنیای اینترنت به موفقیت  برسید، داشتن وبسایت فعال، در کنار شبکه اجتماعی پرمخاطب از واجبات است و ما در دکتر مهندس علاوه بر خدمت مدیریت و به موفقیت رساندن صفحات پزشکان و جراحان محترم، خدمات ویژه طراحی سایت پزشکی را نیز ارائه می دهیم.

کدام شبکه اجتماعی بهتر است؟

این سوال از ریشه غلط است، چرا که هر شبکه اجتماعی با توجه به ویژگی ها و از همه مهمتر اهدافی که شما دارید، کاربرد مختص به خود را دارند. اما پیشنهاد ما این است که همزمان روی شبکه های اجتماعی مختلف کار کنید تا بتوانید انوع مخاطب را به سمت خود جذب کنید. دکتر مهندس سابقه طولانی مدتی در مدیریت شبکه های اجتماعی مختلف و به موفقیت رساندن آنها دارد که در ادامه می توانید رزومه تیم ما را مشاهده کنید.

خدمات تیم دکتر مهندس

تولید محتوای پزشکی

بیزنس کوچینگ